REPUBLIKA HRVATSKA

SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA

OPĆINA CISTA PROVO

STOŽER CIVILNE ZAŠTITE

 Br.- SCZ 01/22

 Cista Provo, 28.ožujka, 2022.g.

 

  

O B A V I J E S T

 

Poštovani mještani ,

 na mrežnim stranicama Ravnateljstva civilne zaštite MUP objavljen je  Javni poziv za dostavu ponuda vlasnika stambene jedinice za stambeno zbrinjavanje raseljenih osoba iz Ukrajine u pojedinačnom smještaju.

 

Poveznica:  

https://civilna-zastita.gov.hr/vijesti/vijesti/javni-poziv-za-dostavu-ponuda-vlasnika-stambene-jedinice-za-stambeno-zbrinjavanje-raseljenih-osoba-iz-ukrajine-u-pojedinacnom-smjestaju/5518

 

U prostorijama sjedišta Općine Cista Provo svakim radnim danom u vremenu od 08.00 do 14.00 sati možete predati obrazac “Ponuda smještaja za raseljene osobe”, koji je ujedno i zahtjev za pregled stambene jedinice..

Nakon zaprimljenih zahtjeva , u najkraćem mogućem vremenu provest će se neposredni nadzor stambene jedinice, utvrditi vjerodostojnost ponude te će se ponuditelju  dostaviti “Potvrda o nadzoru stambene jedinice”.

 

S poštovanjem,

Načelnik Stožera CZ

Božo Ćubić

 

 

Skip to content